клей для приклеивания пенопласта

Клей CHEMICOL 100 SE для приклеювання ППС (25 кг)

грн

Рекомендована роздрібна ціна


 

Склад

полімерцементна суміш з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води

5,5 л води на 25 кг сухої суміші

Час використання розчинової суміші

не менше 120 хвилин

Температура застосування розчинової суміші

від +5 °C до+30 °C

Температура експлуатації

від −5 °C до +70 °C

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови)

приблизно 0,7 МПа

Морозостійкість

не менше 50 циклів

Паропроникність

не менше 0,1 мг/(м · год · Па)

Коефіцієнт водопоглинання

не більше 0,6 кг/(м2 · год0,5)

Границя міцності на стиск (через 28 діб)

не менше 4 МПа

Витрата сухої суміші

– наклеювання плит: приблизно 6,0 кг/м2;

– улаштування захисного армованого шару: приблизно 4–6 кг/м2

Суміш CHEMICOL 100 SE призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд.

  1. Підготовка основи поверхні. Здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня має бути бути сухою, міцною, рівною, з низьким та однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням сухої суміші поверхню очищають від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. За необхідності поверхню відремонтувати, застосовуючи матеріали CHEMIPLAST згідно з призначенням.
  2. Приготування розчиної суміші. В чисту ємність наливається вода (температура води від +15 °С до +20 °C) з розрахунку 0,22 л на 1 кг сухої суміші (5,5 л на 25 кг), поступово додати суху суміш та перемішати будівельним міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинну суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати.
  3. Проведення робіт. Використовувати розчинену суміш можна протягом не менш як 120 хвилин. Приклеювання пінополістирольних плит .Залежно від стану огороджувальних конструкцій фасаду вибирається один із таких способів наклейки пінополістирольних плит. Смуговий – якщо поверхня стіни має нерівності до 5 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від країв по всьому периметру плити, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки. Маячковий – якщо поверхня стіни має нерівності до 15 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити на відстані 20 мм від країв по всьому периметру плити у вигляді смуг шириною 60 мм і висотою 20 мм, а потім посередині плити в вигляді маячків з розрахунку 5-8 штук діаметром близько 100 мм і висотою 20 мм на плиту розміром 0,5 х 1,0 м. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви. Суцільний – якщо поверхня стіни має нерівності до 3 мм, розчинна суміш наноситься по всій поверхні плити зубцюватим шпателем з розміром зуба 10 х 10 мм. Після нанесення розчинної суміші плиту необхідно відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисненні повинно бути таким, щоб розчинна суміш розподілилася між основою і плитою мінімум на 40%. Плити необхідно приклеювати впритул одна до іншої в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Залишки розчинної суміші необхідно видалити за допомогою шпателя до її затвердіння. Після закінчення 3 діб після приклеювання слід приступати до додаткового механічного кріплення пінополістирольних плит фасадними дюбелями і улаштування армованого захисного шару.
©2020 Chemiplast