клей для пенопласта

Клей CHEMICOL 100E для приклеюванння та захисту ППС (25 кг)

грн

Рекомендована роздрібна ціна


 

Склад

полімерцементна суміш з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води

5,5 л води на 25 кг сухої суміші

Час використання розчинової суміші

не менше 120 хвилин

Температура застосування розчинової суміші

від +5 °C до+30 °C

Температура експлуатації

від −5 °C до +70 °C

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови)

приблизно 0,7 МПа

Морозостійкість

не менше 50 циклів

Паропроникність

не менше 0,1 мг/(м · год · Па)

Коефіцієнт водопоглинання

не більше 0,6 кг/(м2 · год0,5)

Границя міцності на стиск (через 28 діб)

не менше 4 МПа

Витрата сухої суміші

– наклеювання плит: приблизно 6,0 кг/м2;

– улаштування захисного армованого шару: приблизно 4–6 кг/м2

Суміш CHEMICOL 100 E призначена для влаштування гідрозахисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд.

  1. Підготовка основи поверхні. Здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня має бути бути сухою, міцною, рівною, з низьким та однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням сухої суміші поверхню очищають від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. За необхідності поверхню відремонтувати, застосовуючи матеріали CHEMIPLAST згідно з призначенням.
  2. Приготування розчиної суміші. в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °C) з розрахунку 0,22 л на 1 кг сухої суміші (5,5 л на 25 кг), поступово додати суху суміш та перемішати будівельним міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинену суміш приблизно 5 хвилин для дозрівання, після чого знову перемішати. Використовувати розчинену суміш можна протягом не менш як 120 хвилин.
  3. Проведення робіт. Товщина гідрозахисного армованого шару при оздобленні декоративними штукатурками має становити не менш ніж 3 мм, а при використанні фасадних фарб — не менш ніж 5 мм. Розчинену суміш тонким шаром (до 2 мм) нанести на поверхню пінополістирольних плит, укласти на неї армувальну сітку та розрівняти. За допомогою шпателя нанести другий шар розчиненої суміші товщиною від 1 до 2 мм та вирівняти поверхню. Для влаштування поверхні товщиною не менш ніж 5 мм нанесення виконувати в кілька шарів, дотримуючись методу «мокрий по мокрому». У нормальних кліматичних умовах нанесення декоративного захисного покриття слід розпочати через 3 доби після улаштування гідрозахисного армованого шару.
©2020 Chemiplast