клей для минеральной ваты

Клей CHEMICOL 100 S для кріплення і захисту мінеральної вати (25 кг)

грн

Рекомендована роздрібна ціна


 

Склад

полімерцементна суміш з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води

5,5 л води на 25 кг сухої суміші

Час використання розчинової суміші

не менше 120 хвилин

Температура застосування розчинової суміші

від +5 °C до+30 °C

Температура експлуатації

від −5 °C до +70 °C

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови)

приблизно 0,7 МПа

Морозостійкість

не менше 50 циклів

Паропроникність

не менше 0,1 мг/(м · год · Па)

Коефіцієнт водопоглинання

не більше 0,6 кг/(м2 · год0,5)

Границя міцності на стиск (через 28 діб)

не менше 4 МПа

Витрата сухої суміші

– наклеювання плит: приблизно 6,0 кг/м2;

– улаштування захисного армованого шару: приблизно 4–6 кг/м2

Суміш CHEMICOL 100S – призначена для приклеювання та захисту плит із мінеральної вати, при утепленні фасадів будівель. Використання клейової суміші CHEMICOL 100S дозволяє отримати найвищі ступні адгезії до мінеральної вати, завдяки своїм властивостям.

 

  • Підготовка основи поверхні. Здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня має бути бути сухою, міцною, рівною, з низьким та однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням сухої суміші поверхню очищають від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. За необхідності поверхню відремонтувати, застосовуючи матеріали CHEMIPLAST згідно з призначенням.
  • Приготування розчиної суміші. В чисту ємність наливається вода (температура води від +15 °С до +20 °C) з розрахунку 0,22 л на 1 кг сухої суміші (5,5 л на 25 кг), поступово додати суху суміш та перемішати будівельним міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинну суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати.
  • Проведення робіт. Використовувати розчинену суміш можна протягом не менш як 120 хвилин. Приклеювання мінераловатних плит. Розчинну суміш наносять суцільно по всій поверхні плити теплоізоляційного матеріалу на відстані від 10 до 15 мм від краю зубчастим шпателем із розміром зубця 10 х 10 мм. Розчинну суміш нанести на плиту та одразу встановити у проектне положення і притиснути. Зусилля під час притискання повинно бути таким, щоб розчинна суміш розподілилася між поверхнею та плитою. Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм.
  • Улаштування захисного шару. Товщина гідрозахисного армованого шару при оздобленні декоративними штукатурками має становити не менш ніж 3 мм, а при використанні фасадних фарб — не менш ніж 5 мм. Розчинну суміш тонким шаром (до 2 мм) нанести на поверхню мінераловатних плит, укласти на неї армувальну сітку та розрівняти. За допомогою шпателя нанести другий шар розчинної суміші товщиною від 1 до 2 мм та вирівняти поверхню. Для влаштування поверхні товщиною не менш ніж 5 мм нанесення виконувати в кілька шарів, дотримуючись методу «мокрий по мокрому». У нормальних кліматичних умовах нанесення декоративного захисного покриття слід розпочати через 3 доби після улаштування гідрозахисного армованого шару.
  • Після робіт. Залишки розчинної суміші слід видалити до її затвердіння за допомогою шпателя. Через 2 доби після приклеювання необхідно розпочинати додаткове механічне кріплення мінераловатних плит фасадними дюбелями та улаштування гідрозахисного армованого шару.

 

©2020 Chemiplast