травертин

Декоративна штукатурка TRAVERTINO імітація каменю травертин 15 кг

1992 грн

Рекомендована роздрібна ціна


 

Розхід

1,8 – 2,0 кг/м²

Консистенція

суха

Розведення

250 мл на 1 кг штукатурки

Мінімальна температура висихання

+10 °С

Час висихання

4 - 12 годин

Упаковка

пластикове відро 15 кг

Декоративна штукатурка TRAVERTINO – це унікальне декоративне покриття, що дозволяє створити імітацію природнього каменю травертин. Цей матеріал чудово підійде для будь-якого інтер’єру та дозволяє надати стінам витонченості.

Штукатурка TRAVERTINO може застосовуватись для внутрішніх та зовнішніх робіт. Використовується для оздоблення стін та стель у житлових та громадських приміщеннях.

TRAVERTINO володіє високою стійкістю до грибків, водоростей та підвищенної вологи. Забезпечує “дихальний” ефект стін та довговічність.

Поверхня виконана цією штукатуркою є стійкою до забруднень та миється, за допомогою води та невеликої кількості миючого засобу.

Декоративне покриття потрібно наносити на підготовлену поверхню. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла і жиру. Раніше пофарбовані поверхні очистити від старого відшарованого матеріалу і зашліфувати.

На підготовлену поверхню нанести кварцевий грунт Chemiplast.

Приготування суміші:

  1. В чисту ємність налити воду ( температура води від +15 °С до +20 °C) з розрахунку 0,25 л на 1 кг сухої суміші (3,75 л на 15 кг);
  2. Поступово додавати воду до сухої суміші, перемішуючи її будівельним міксером до отримання однородної суміші;
  3. Витримати розчинену суміш приблизно 1 годину до повного дозрівання, після чого знову перемішати;
  4. Після повного висихання прогрунтованої поверхні (12 годин і більше), нанести перший шар матеріалу шпателем із нержавіючої сталі на величину зерна, рівномірно розприділяючи матеріал по поверхні;
  5. Після повного висихання першого шару штукатурки (8 – 12 годин), таким самим чином нанести другий шар:
  6. Після висихання другого шару (15 – 20 хвилин), починайте продирати шар матеріалу металевим шпателм для створення ефекту природних ліній каменю;
  7. Для додаткового захисту поверхні можна застосовувати акрилові лаки та воски ТМ Chemiplast.

травертин

©2020 Chemiplast